04:13

1403/04/26

آماده‌سازی 7 جایگاه ذبح و عرضه دام زنده به مناسبت عید قربان در قم

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم گفت: 7 جایگاه جهت عرضه دام زنده و ذبح شرعی با همکاری معاونت خدمات شهری و مناطق 8 گانه آماده‌شده است.

به گزارش شهرپردیسان، محسن صادقی امینی با توجه به فرارسیدن عید سعید قربان، توضیحاتی درخصوص جایگاه‌های عرضه دام ارائه و اظهار داشت: طرح عرضه بهداشتی دام امسال نیز همانند سالیان گذشته با توجه به افزایش تقاضای شهروندان انجام و به همین منظور، 7 جایگاه جهت عرضه دام زنده و ذبح شرعی با همکاری معاونت خدمات شهری و مناطق 8 گانه آماده‌شده است.

وی افزود: میدان رسالت ابتدای بلوار بسیج، بلوار یادگار امام (ره) تقاطع خیابان موسوی، بلوار امام علی (ع) ابتدای خیابان شهید بادیان، بلوار جمهوری تقاطع رسالت و خیابان آیت اله حکیم،جمکران درب 5، بلوار حضرت معصومه (س) ابتدای بلوار تهرانی مقدم و پردیسان بلوار سلمان جنب بازار بزرگ همشهری 17 جایگاه‌های در نظر گرفته‌شده جهت عرضه دام زنده به همراه ذبح شرعی است.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم به حضور ناظرین ذبح شرعی که در جایگاه‌ها مستقر هستند اشاره و تصریح کرد: ذبح دام در خارج کشتارگاه علاوه بر خطر شیوع بیماری‌های مشترک، برخی مشکلات زیست‌محیطی ایجاد می‌کند که توصیه می‌شود شهروندان دام قربانی خود را از این مراکز تهیه و از خدمات بهداشتی و رایگان بهره‌مند گردند.

صادقی امینی از فعالیت اکیپ‌های سیار نظارت بهداشتی، ناظرین ذبح شرعی و عوامل نظارتی سازمان در این روز خبر داد و گفت: شهروندان می‌توانند در صورت بروز مشکل و مشاهده هرگونه تخلف مراتب را با “سامانه ۱۳۷” پُل ارتباطی شهروندان با شهرداری در میان بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.