05:02

1403/04/26

اجرای طرح مناسب‌سازی ایستگاه‌های اتوبوس در سطح پردیسان قم

مدیر منطقه هشت شهرداری قم از اجرای طرح مناسب‌سازی ایستگاه‌های اتوبوس در سال جاری خبر داد و گفت: احداث ایستگاه‌های سبز در پردیسان به 25 ایستگاه اتوبوس می‌رسد.

به گزارش شهرپردیسان، علیرضا مظفری با اشاره به اهمیت ویژه حمل‌ونقل عمومی در توسعه شهری و کاهش بار ترافیکی معابر و آلاینده‌ها در سطح شهر اظهار داشت: سرمایه‌گذاری در زمینه حمل‌ونقل عمومی هزینه نیست بلکه نوعی سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود و اگر کیفیت خدمات‌دهی در این حوزه افزایش پیدا کند، شهروندان برای استفاده هرچه بیشتر از آن ترغیب خواهند شد که در نهایت به نفع شهر و شهروندان خواهد بود.

وی در ادامه به اقدامات منطقه هشت شهرداری قم در راستای توسعه کمی و کیفی خدمات‌دهی در این حوزه پرداخت و ابراز کرد: در 3 ماهه نخست سال جاری مناسب‌سازی ایستگاه‌های اتوبوس در سطح منطقه اجرا شده است که شامل احداث ایستگاه‌های سبز، تابلو گذاری، نصب نیمکت و رنگ‌آمیزی بوده و اجرای این موارد کماکان تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

مدیر منطقه هشت شهرداری قم با بیان اینکه  92ایستگاه اتوبوس در سطح منطقه وجود دارد افزود: مناسب‌سازی در تمامی این ایستگاه‌ها انجام‌شده که شامل تابلو گذاری و تعبیه نیمکت نشیمن برای مسافران است و همچنین 15ایستگاه سبز احداث‌شده است که تعداد این ایستگاه‌ها تا چند ماه آینده به 25 ایستگاه می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.