09:17

1403/02/30

اصلاح هندسی ۳معبر اصلی در پردیسان در ۶ماهه نخست سال جاری

مدیر منطقه هشت شهرداری قم ضمن تشریح اقدامات ترافیکی در 6 ماهه نخست سال جاری در پردیسان، از اصلاح هندسی 3معبر اصلی در سطح این منطقه خبر داد.

به گزارش  شهرپردیسان به نقل از واحد خبر منطقه هشت شهرداری قم، محمدحسین علی‌اکبری با اشاره به اصلاح هندسی خیابان‌های استقلال و موتلفه و بلوار ابوطالب در راستای تسهیل در عبور و مرو شهروندان ابراز داشت: در ۶ ماهه نخست سال جاری بیش از ۵ میلیارد و ۲۰۰میلیون ریال پروژه ترافیکی در منطقه اجراشده است.

وی اقدامات ترافیکی اجراشده در این بازه زمانی را مورد توجه قرار داد و افزود: خط‌کشی بلوارهای امامت و آزادی و خیابان‌های موتلفه و استقلال، احداث سرعتکاه در چندین معبر اصلی و نصب چراغ‌خطر و علائم ایمنی ازجمله اقدامات ترافیکی در سطح معابر پردیسان در مدت ۶ ماهه نخست سال جاری بوده است.

مدیر منطقه هشت شهرداری قم در ادامه خاطرنشان کرد: احداث لاین کندرو بلوار غدیر، تجهیز و تعمیر ایستگاه‌های اتوبوس و نصب استاپرهای جدا کننده در چندین معبر از دیگر اقدامات ترافیکی در سطح منطقه بوده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.