18:34

1403/04/04

برپایی میز خدمت دستگاه‌های اجرایی قم در منطقه پردیسان

جمعی از مدیران استان قم با حضور در میز خدمت پردیسان به مشکلات مردم این منطقه رسیدگی کردند.

به گزارش پایگاه خبری شهرپردیسان، مشکلات مردم منطقه پردیسان قم امشب با حضور جمعی از مسئولان استان قم در این منطقه مطرح و بررسی شد.

در این میز خدمت مدیرکل سازمان بازرسی استان قم و سربازرسان این اداره کل، شهردار پردیسان، سرپرست اداره کل راه و شهرسازی، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق، مسئولان آموزش و پرورش، مدیران عامل سازمان تاکسیران و سازمان اتوبوسرانی، مدیران فرهنگ ارشاد اسلامی و جمعی دیگری از مسئولان استان پاسخگوی مردم بودند.

حجت‌الاسلام محمود طالبی، مدیرکل بازرسی استان قم، در حاشیه این نشست گفت: این نشست‌ها به منظور بررسی مشکلات مردم در مناطق مختلف شهر برپا می‌شود.

مدیرکل سازمان بازرسی استان افزود: پس از بررسی مشکلات مردم منطقه پردیسان توسط بازرسان ما امروز به همراه بازرسان و مردمی که مشکل داشتند جلسات بررسی در مسجد حضرت زینب(س) پردیسان برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این جلسات را ارتقای خدمتگزاری و احقاق حق مردم عنوان کرد و افزود: این سومین نشست از این سلسله جلسات بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.