04:00

1403/04/26

دومین رویداد تخصصی پوشاک ایرانی اسلامی «ریحانه» برگزار می‌شود

دومین رویداد تخصصی پوشاک ایرانی اسلامی ریحانه از روز دوشنبه۲۸ خرداد همزمان با عیدقربان تا اول تیر از ساعت ۱۶ الی ۲۳ در مجتمع امام خمینی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری شهر پردیسان، زهرا محمدزاده مسئول گروه جهادی طیبات در نشست خبری رویداد تخصصی پوشاک ایرانی اسلامی ریحانه گفت: گروه جهادی طیبات به مدت ۳ سال مشغول فعالیت است و یکی از فعالیت های تخصصی ما برگزاری رویداد پوشاک است

وی ادامه داد: گروه جهادی طیبات در زمینه برگزاری دوره و همایش های علمی و پژوهشی فعالیت دارد و رصد و کار و تحقیق و پژوهش های لازم را در این زمینه انجام می دهد.

محمدزاده تصریح کرد: دومین رویداد تخصصی پوشاک ایرانی اسلامی ریحانه از روز دوشنبه۲۸ خرداد همزمان با عیدقربان تا اول تیر از ساعت ۱۶ الی ۲۳ در مجتمع امام خمینی برگزار می شود.

مسئول گروه جهادی طیبات با اشاره به تعداد غرفه های نمایشگاه گفت:۶۰ الی ۷۰ غرفه در این رویداد تخصصی برپا می شود، با غرفه داران صحبت شده که بهترین پوشاک و بالاترین طراحی و دوخت را در این رویداد عرضه کنند.

محمدزاده تصریح کرد: رویداد در راستای رصد بازار برگزار می شود و بانوانی که در این رویداد حضور پیدا می کنند به صورت حرفه ای و اغلب در منزل خود دوخت را انجام می دهند.

مسئول گروه جهادی طیبات یکی از مشکلات گروه جهادی طیبات را عدم حمایت ارگان های استان دانست و افزود: گروه جهادی طیبات نیازمند حمایت های لازم برای اجرای فعالیت و برنامه های خود است بویژه در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و لباس ایرانی اسلامی که برای نهادینه سازی نیازمند هزینه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.