22:28

1403/04/25

فرماندار قم: پردیسان باید شهر طراز اسلام باشد

شهرپردیسان/ دکتر حیدری گفت: چون پردیسان شهر فقه و فقاهت و دانشگاهی است، باید شرایط و کیفیت زندگی در این‌جا را خیلی بالاتر از این ببریم و متناسب با ظرفیت‌های این شهر باید خدمات آن هم با همان تناسب رشد کند.

به گزارش شهرپردیسان، دکتر مرتضی حیدری فرماندار قم در سخنرانی بعد از نماز جمعه پردیسان ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره‌ی شهدای انفجار دفتر نخست‌وزیری، بر لزوم استفاده از فرصت فراهم شده‌ی استقرار حکومت اسلامی و پاسداری از آرمان‌های مکتب اسلام تأکید کرد و گفت: باید هم‌چنان پرشور و انقلابی و با اتکا به آگاهی دینی در صحنه باشیم و با استفاده از مبانی قرآن تلاشمان را روز به روز بیش‌تر کنیم.
وب با اشاره به بخشی از اقدامات، برنامه‌ها و پروژه‌های اجراشده در پردیسان گفت: بحث فاضلاب پردیسان حل شد اما تلاش ما این است که باز هم شرایط بهتر شود. هم‌چنین بوستان‌های محلات ۵ و ۷ و ۸ با پیشرفت پنجاه درصد شروع شده و در حال انجام است. مشکلات خطوط اتوبوسرانی با ۷ خط بهتر شده و تکمیل بلوار غدیر و اتصال آن به بلوار آیت الله بروجردی در دستور کار است.
فرماندار قم افزود: هیچ جلسه‌ای نیست که نام و صحبت پردیسان در آن مطرح نشود. پردیسان شهری است که در این نظام متولد شده و باید شهری در طراز اسلامی تشکیل شود، هرچند در ابتدای کار از این موضوع کمی غفلت شده است. اما خوشحالیم امروز حاج آقای قوامی با معرفت و بصیرتی که دارند تلاششان این است که شهری با معیارهای اسلامی به وجود بیاورند.
دکتر حیدری خاطرنشان کرد: برخی از روی غفلت تصورشان این است که چون این‌جا شهری مدرن است، باید آثار مدرنیته در این‌جا جاری شود. این‌ها غفلت دارند. در سایه‌ی شهری مثل قم که به تعبیر رهبری مادر انقلاب و مرکز تشیع است، باید تفکر ناب محمدی و با معیارهای روز پیاده شود. اگر تا به‌حال هم اشتباه شده باید جبران شود. ما کوتاه نمی‌آییم.
وی بیان کرد: چون پردیسان شهر فقه و فقاهت و دانشگاهی است، باید شرایط و کیفیت زندگی در این‌جا را خیلی بالاتر از این ببریم و متناسب با ظرفیت‌های این شهر باید خدمات آن هم با همان تناسب رشد کند.
فرماندار قم با اشاره به فشارهای دشمن علیه ملت ایران یادآور شد: فشارهایی که علیه ماست به اندازه‌ی همه‌ی فشارها و ظلم‌های طول تاریخ بر علیه مسلمانان است. اما این نظام با قدرت و صلابت و رهبری مقام عظمای ولایت به عنوان کشوری پیشرفته، مترقی و مزین به نام اهل بیت در دنیا می‌درخشد.
وی در پایان با اشاره به مشکلات اقتصادی که مردم با آن مواجه‌اند گفت: بخشی از مشکلات ناشی از عدم کارکرد مفید در حوزه‌ی اقتصادی بوده است چون در این حوزه متعهدین و متخصصین ما کمتر وارد شده‌اند. اما الآن با هدایت رهبری این نیروها به این سمت آمده‌اند و قطعاً وضعیت را دگرگون خواهند کرد.

2 پاسخ

  1. After excluding patients with DA in the lowest quintile at baseline, there was a reduction in mean DA relative to baseline for both treated and nontreated groups at follow up

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.