22:23

1402/12/12

انجام اقدامات اولیه برای احداث پارکینگ‌های عمومی در سطح پردیسان قم

شهردار پردیسان از آماده‌سازی چند لکه از اراضی با کاربری پارکینگ در سطح منطقه خبر داد.

به گزارش شهرپردیسان به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه هشت قم، محمدحسین علی‌اکبری با اشاره اهمیت مباحث ترافیکی در تسهیل عبور مرور شهروندان و همچنین افزایش ایمنی معابر به تشریح اقدامات این منطقه در حوزه ترافیکی در سال جاری پرداخت و اظهار داشت: با توجه به تأکید دکتر سقائیان نژاد شهردار قم در خصوص احداث پارکینگ‌های عمومی، منطقه با هماهنگی و همکاری اداره کل راه و شهرسازی در حال آماده‌سازی چند لکه از اراضی با کاربری پارکینگ در سطح منطقه است.

وی برخی از اقدامات دیگر در حوزه ترافیکی را موردتوجه قرارداد و از نصب ۵۳۰ عدد استاپر در خیابان امام حسین(ع) و بلوار ابوطالب خبر داد و گفت: همچنین نصب تعداد ۴۶ عدد باتومی در ابتدای بلوار ابوطالب و اصلاح پل‌های ناقص این بلوار و بلوارهای شهروند،۲۲بهمن و خیابان‌های البرز و هویزه انجام‌شده است.

مدیر منطقه هشت شهرداری قم یادآور شد: انسداد ورودی ناایمن پمپ‌بنزین بلوار امام صادق(ع)، تعویض تابلوهای کاهش سرعت به تعداد ۸۰ عدد در بلوارهای امام علی(ع)، امامت و شهروند و همچنین نصب سرعت‌گیر در چندین بلوار پردیسان از دیگر اقدامات ترافیکی منطقه بوده است.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.