16:47

1403/04/04

اهمیت ارتقای سرانه‌های فرهنگی در پردیسان/تقدیر از اقدامات ارزشمند شهرداری قم

امام‌جمعه پردیسان گفت: خبر نویدبخش برای مردم پردیسان قول شهردار قم برای ساخت یک کتابخانه در این منطقه است.

به گزارش پایگاه خبری عصرنفت، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا حامدی امروز در حاشیه مراسم افتتاح پروژه‌های شهرداری قم در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: از شهردار قم و اعضای شورای اسلامی شهر برای این اقدامات ارزشمند تقدیر و تشکر می‌کنم چراکه با زحمت‌های این افراد شاهد به ثمر نشستن پروژه‌ها هستیم.

وی با اشاره به اهمیت مقوله فرهنگ افزود: این نوید را به شهروندان و مخصوصاً کسانی که دغدغه فرهنگی دارند این است که عمده پروژه‌هایی که امروز افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود پیوست فرهنگی دارند.

امام‌جمعه پردیسان با اشاره به اهمیت ارتقای سرانه‌های فرهنگی در منطقه پردیسان قم گفت: آقای شهردار قول دادند که برای احداث کتابخانه در پردیسان همکاری کنند.

وی با اشاره به ارزش خدمت به مردم قم ادامه داد: خیروبرکت این اقدامات در زندگی مسئولان اثرگذار خواهد بود. خدمت به مردم در دستگاه الهی ارزشمند است.

حجت‌الاسلام والمسلمین حامدی گفت: این خدمات و پروژه‌ها به‌نوعی زندگی شهروندان را در عرصه مادی و معنوی تسهیل می‌کند که این موضوع تا سال‌های اثرات ماندگاری خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.