21:50

1403/04/25

بهره برداری از بوستان بانوان منطقه هشت در دهه کرامت

شهرپردیسان/ شهردار منطقه هشت قم از بهره برداری از بوستان بانوان واقع در بلوار مسلم پردیسان در دهه کرامت خبر داد.

به گزارش شهرپردیسان، ابوالفضل مستقیمی شهردار منطقه هشت قم گفت: بوستان بانوان واقع در بلوار مسلم پردیسان در دهه کرامت به بهره برداری می رسد.
وی با بیان اینکه عملیات عمرانی این پروژه از اواخر سال ۹۶ آغاز شده است، ابراز داشت: این بوستان با مساحتی بالغ بر ۱۳،۲۰۰متر مربع در راستای رفاه حال بیشتر بانوان احداث شده است.
وی در ادامه به هزینه احداث بوستان اشاره کرد و ابراز داشت: هزینه احداث این بوستان بیش از ۲۲میلیارد ریال بوده است.
مستقیمی با بیان اینکه کاربری های متعددی برای بوستان فوق در نظر گرفته شده است، افزود: فضای سبز، نمازخانه، سرویس بهداشتی، بوفه، اتاق مدیریت و انبار، و اتاق کودک از جمله کاربری های در نظر گرفته برای این بوستان می باشد.
وی در ادامه زمین های بازی شنی و بازی کودکان، مسیر دوچرخه سواری، آبنما، آلاچیق و مبلمان شهری را از دیگر امکانات این بوستان برشمرد.
مستقیمی در پایان توسعه فضای سبز و بوستان های شهری را از اولویت های مدیریت شهری در منطقه‌هشت برشمرد و خاطر نشان کرد: در سال جاری نیز عملیات عمرانی چندین بوستان در حال انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.