03:06

1403/03/29

حل مشکل فاضلاب منطقه پردیسان تا ۳ سال آینده

با امضای قرارداد سرمایه‌گذاری بخش خصوصی، مشکل فاضلاب منطقه پردیسان تا ۳ سال آینده برطرف می‌شود.

به گزارش شهرپردیسان، قرارداد سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در ایجاد تصفیه خانه و خطوط انتقال فاضلاب پردیسان به ارزش ۳۰۰۰ میلیارد تومان امضا شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب قم در حاشیه این مراسم گفت: این طرح تا ۳ سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد و با اجرایی شدن آن، مشکل فاضلاب پردیسان مرتفع خواهد شد.

حسن بختیاری با بیان اینکه بخش خصوصی اجرای خطوط انتقال و احداث تصفیه خانه را به عهده خواهد داشت خاطرنشان کرد: با تکمیل فرآیند ساخت تصفیه خانه و خطوط انتقال فاضلاب، سالانه ۱۳ و نیم میلیون متر مکعب فاضلاب خام منطقه پردیسان تصفیه خواهد شد.

وی افزود: هدف از اجرای این طرح، جایگزینی پساب (فاضلاب تصفیه شده) با آب شربی است که در اختیار صنایع قرار می‌گیرد.

وی حضور بخش خصوصی را نقطه قوت سرمایه‌گذاری در تاسیسات فاضلاب پردیسان عنوان کرد و گفت: امیدواریم به واسطه حضور بخش خصوصی این طرح حتی سریع‌تر از مدت تعیین شده در قرارداد به بهره‌برداری برسد.

هیچ سرمایه گذاری نباید پشت در اتاق مدیران معطل شود 

استاندار قم هم در این مراسم سرعت عمل و کیفیت بالا را از مزایای اجرای طرح توسط بخش خصوصی عنوان کرد و گفت: واگذاری اجرای طرح‌ها به بخش خصوصی نمونه‌ای از مردمی‌سازی امور توسط دولت است.

سید محمد آقامیری بر توجه ویژه به حقوق بخش خصوصی تاکید کرد و گفت: همه دستگاه‌ها مکلف به حل مشکل سرمایه‌گذاران هستند و نباید هیچ سرمایه‌گذاری پشت در اتاق مدیران و کارشناسان معطل بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.