01:28

1402/12/06

صدور مجوز جذب دانشجوی دکتری غرب شناسی در دانشگاه باقرالعلوم قم

شهرپردیسان- رشته های دکتری غرب شناسی و مطالعات نظری تمدن از مصوبات میز تخصصی تمدن اسلامی در دانشگاه باقرالعلوم (ع) استان قم به تصویب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسید.

به گزارش شهرپردیسان، مجید نقدی «دبیر میز تخصصی تمدن اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی» در گفت و گویی اظهار داشت: شورای علمی میز تخصصی تمدن اسلامی در سال ۱۳۹۴ ، تاسیس دو رشته دکتری مطالعات نظری تمدن و غرب شناسی با رویکرد حل مسئله ضعف بینش تمدنی در محور آموزش را به تصویب رساند. 
وی درباره صدور مجوز جذب دانشجوی دکتری در گروه آموزشی مطالعات فرهنگی تمدنی دانشگاه باقرالعلوم(ع) گفت: با ابلاغ مصوبه این میز به دانشگاه باقرالعلوم(ع) در سال ۱۳۹۵، طراحی و تدوین عناوین و مشخصات کلی دروس زیر نظر حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله بابایی و مشاوران علمی طرح، در بازه ای یک ساله نهایی و در فرآیند تصویب خواهی وزارت علوم قرار گرفت و در سال ۱۴۰۰ مجوز جذب دانشجو دکتری در گروه آموزشی مطالعات فرهنگی تمدنی دانشگاه باقرالعلوم(ع) صادر گردید. 
قابل ذکر است که اطلاعات مربوط به برنامه درسی این دو رشته  در سایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قابل مشاهده می باشد.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.