20:11

1403/04/05

فراخوان جذب مشارکت احداث مجتمع‌های تجاری مسکونی در اراضی 48 هکتاری پردیسان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهرپردیسان به نقل از شهرنیوز، شهرداری قم در نظر دارد پروژه “مشارکت در احداث مجتمع تجاری مسکونی در بلوک‌های واقع در اراضی 48 هکتاری پردیسان” را از طریق برگزاری فراخوان عمومی به سرمایه‌گذاران واجد شرایط اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی  واگذار نماید.

دو بلوک 2 و 361 اراضی 48 هکتاری پردیسان با مساحت عرصه‌های بیش از 3 هزار مترمربعی، با کاربری مختلط شهری و به‌صورت تجاری و مسکونی به سرمایه‌گذاران واجد شرایط واگذار می‌شود.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این فراخوان می‌توانند به‌صورت غیرحضوری و با مراجعه به سامانه مناقصه گران شهرداری قم به نشانی peyman.Qom.ir  و خرید اسناد به‌صورت الکترونیکی اقدام کنند.

مهلت تحویل اسناد نیز تا پایان وقت اداری روز دوشنبه 22 خردادماه 1402 به نشانی ساختمان شهرداری مرکز. طبقه ششم. اداره کل حراست است.

گفتنی است زمان گشایش پاکات نیز روز سه‌شنبه  مورخ 23 خردادماه خواهد بود.

لازم به ذکر است سایر شرایط فراخوان در اسناد و مدارک درج‌شده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با تلفن : 36104344-025  و فكس: 36104349-025 مربوط به حوزه سرمایه‌گذاری شهرداری قم تماس حاصل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.