03:39

1403/02/31

لزوم تقویت ارتباط بین واحدهای تولیدی در استان قم

به گزارش شهرپردیسان، مهرداد غضنفری در گفت وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به وظیفه دستگاه‌های اجرایی در زمینه رونق تولید اظهار کرد: باید این دستگاه‌ها به دنبال استفاده از کالاهای داخلی و تولیدات استان باشند، البته تولیدکنندگان قمی نیز باید کالاهای با کیفیت را تولید کنند.
 
وی ادامه داد: باید ارتباط بین واحدهای تولیدی استان قم تقویت شود، گاهی تولیدکنندگان استان از توانمندی یکدیگر بی خبر هستند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری قم افزود: در بحث رونق تولید، همه ارکان نظام در فرهنگ سازی نقش دارند و مجریان این برنامه فراتر از دولت هستند و این موضوعات باید در شورای فرهنگ عمومی مطرح شود تا بدانیم که دستگاه‌های فرهنگی چه کاری در زمینه رونق تولید کردند.
 
غضنفری تولیدکننده را بهترین مبلغ برای تولید داخلی دانست و تصریح کرد: تولیدکننده با تولید مطلوب و مصرف کننده با تعصب بر تولید داخلی در رونق تولید وظیفه دارند، باید تکلیف‌های دستگاه‌های مختلف در این زمینه مشخص شود، بازاریابی وظیفه بخش خصوصی است.
 
وی خاطرنشان کرد: صدا و سیمای قم آماده همکاری در زمینه تبلیغات در خصوص رونق تولید با بخش تولید است، نیاز به تامین محتوا در این زمینه وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.