05:10

1403/05/01

«مشعل» منتشر شد

شهر پردیسان/ همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی، کتاب مصور «مشعل» اثر حجت‌الله عطایی، عکاس با سابقه قمی توسط انتشارات «نقش» منتشر شد.

به گزارش شهر پردیسان به نقل از شهر بیست، همزمان با ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، کتاب مصور «مشعل» اثر حجت‌الله عطایی منتشر شد.
 
کتاب «مشعل» به شکل مصور، عزاداری نجفی‌های مقیم قم را روایت می کند و مجموعه عکس‌های کتاب از سال ۹۲ تا سال ۹۶ عکاسی شده است.
 
به گفته عطایی، هدف از گردآوری این مجموعه عکس‌ها به صورت کتاب، ثبت و نگهداری از عکاسی دسته عزاداری نجفی‌های مقیم قم بوده و با توجه به اینکه ایام تاسوعا و عاشورا به لحاظ تنوع قومی و فرهنگی در نوع عزاداری ها نمود بیشتری دارد، بهترین راه برای ثبت آثار، جمع آوری آنها به صورت کتاب است.
 
خاطرنشان می‌شود «مشعل» در تیراژ هزار نسخه با قیمت ۲۵ هزار تومان توسط انتشارات «نقش» و با همکاری و حمایت موسسه آل‌البیت(ع) منتشر شده است.
 
لازم به ذکر است؛ حجت الله عطایی متولد ۱۳۵۴ کارشناس زبان و ادبیات فارسی و دانش آموخته عکاسی از انجمن سینمای جوان قم؛ عضویت در هیئت مدیره انجمن عکاسان قم و فدراسیون جهانی Fiap و همکاری با خبرگزاری مهر، جام جم آنلاین، آژانس عکس ایران و باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم را در رزومه کاری خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.