14:56

1403/02/03

هدف باشگاه «محمد سیما» حضور در پلی آف لیگ برتر فوتسال است

شهرپردیسان/ مدیر فنی تیم فوتسال محمد سیمای قم تأکید کرد هدف گذاری باشگاه «محمد سیما» حضور در پلی آف لیگ برتر فوتسال کشور است.

به گزارش شهرپردیسان، محسن حسن زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با شرایطی که به وجود آمد و افراد موجه و حامیان مالی مناسبی که به کمک نماینده فوتسال قم در لیگ برتر کشور آمدند امسال، سال خوبی در انتظار تیم محمد سیما خواهد بود و تلاش بر این بوده که تیمی با ظرفیت بازیکنان بومی و با ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه مهیای حضور در لیگ شود.

وی افزود: برای آماده سازی حضور در لیگ، تمرینات خود را به موقع آغاز کردیم و اردوی ۵ روزه‌ای در بروجن داشتیم که اردویی تأثیرگذار بود و توانستیم در این اردوی پیش فصل، برنامه‌های بدنسازی را دنبال کنیم و مسائل تاکتیکی نیز به موازات تمرینات بدنسازی در این اردو مد نظر قرار گرفت.

مدیر فنی تیم فوتسال محمد سیمای قم گفت: در اردوی بروجن یک بازی تدارکاتی و محکم داشتیم که البته با توجه به اینکه بازیکنان ما در فشار بدنسازی بودند طبیعتاً شرایط ایده آلی برای نتیجه گیری نداشتند و در نهایت در بازگشت به قم، یک مسابقه سبک تدارکاتی در دستور کار قرار گرفت و در بازی با نماینده دلیجان به دنبال مرور برنامه‌های تاکتیکی بودیم.

حسن زاده بیان داشت: درصد قابل توجهی از برنامه‌های تاکتیکی تیم محمد سیما در بازی با حریف دسته دومی به ثمر نشست و اغلب گل‌های به ثمر رسیده طبق برنامه بود و خوشبختانه امروز تیمی باانگیزه و یکدست در اختیار داریم و میزان هماهنگی بین بازیکنان ما هفته به هفته و روز به روز افزایش خواهد یافت.

وی عنوان کرد: برنامه‌های آماده سازی ما ادامه خواهد داشت و تیم محمد سیما روز جمعه در سالن شهید حیدریان قم به دیدار تیم لیگ برتری سن ایچ ساوه می‌رود که محک مناسبی برای تیم سوهان محمد سیما خواهد بود و پس از آن نیز ۲ بازی تدارکاتی دیگر تا پیش از آغاز لیگ برتر پیش بینی شده است.

مدیر فنی تیم فوتسال محمد سیما تصریح کرد: هدف گذاری باشگاه حضور تیم محمد سیما در پلی آف است و به عنوان هدف ثانویه، به دنبال عملکرد موفق در مرحله پلی آف خواهیم بود. باشگاه محمد سیما در یک برنامه ۳ ساله گام بر می‌دارد و می‌خواهیم طی ۳ سال فوتسال قم را به قله موفقیت برسانیم.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.