14:34

1403/02/03

کاهش ۹۹ درصدی تخلفات و تصادفات در بلوار آیت‌الله بروجردی

به گزارش شهرپردیسان، اکبر قلیچ با اشاره به نصب دوربین‌های کنترلی در بلوار آیت‌الله بروجردی اظهار داشت: از ابتدای راه‌اندازی این بلوار شهرداری به دنبال نصب دوربین‌های کنترل سرعت و تخلفات در این محور بود که به علت مشکلاتی نصب این دوربین‌ها با تأخیر انجام شد.
رئیس مرکز هوشمند سازی ترافیک شهرداری قم خاطرنشان کرد: در مدت کمتر از یکسال در بلوار آیت‌الله بروجردی شاهد تصادفات و واژگونی‌های بسیاری بودیم که بیش از ۵۰۰ مجروح و بیش از ۱۰ کشته این محور بر جای گذاشته بود.
وی با بیان اینکه حدود ۷۰ برخورد با گاردریل و واژگونی در این محور ثبت‌شده بود، ابراز کرد: خوشبختانه بعد از نصب دوربین‌های کنترلی در بلوار آیت‌الله بروجردی، شاهد کاهش ۹۹ درصدی تخلفات و تصادفات در این محور هستیم.
قلیچ با تأکید بر لزوم رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی برای حفظ جان و اموال تصریح کرد: دوربین‌های کنترلی فقط وظیفه ثبت تخلفات دارند و قانون‌گریزی به خود رانندگان بر می‌گردد که باید با رعایت قوانین، رانندگی مطمئن و بدون حادثه‌ای داشته باشند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.