20:03

1403/04/05

کتاب «فیض نیایش» در قم رونمایی شد

آیین رونمایی از چاپ دوم کتاب «فیض نیایش» با حضور جمعی از اساتید حوزه، طلاب و فضلا و اصحاب رسانه استان قم در سالن همایش های مجتمع ناشران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری شهرپردیسان، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم موسوی، نویسنده کتاب فیض نیایش در این مراسم که امروز در سالن اجتماعات ساختمان ناشران برگزار شد طی سخنانی به اهمیت دعا در زندگی پرداخت و گفت: ضعف در اختیار و محدودیت در قدرت انسان باعث می‌شود انسان به سمت دعا برود.

مدیر موسسه فقه ولایت بیان کرد: دعا خاستگاه انسان است و به دلیل فقر، عجز و اضطراب به سمت دعا می‌رود؛ دعا یک نوع عبادت نیست بلکه هر عبادتی یک نوع دعاست چرا که خدا‌خواهی در آن دیده می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی به تفاوت سوال و دعا پرداخت و افزود: خداخواهی و خداجویی بدون جنبه‌های تعلقی، اصل دعا کردن است و در کنار آن از فضل خداوند نیز باید درخواست کرد.

وی تصریح کرد: در کتب ادعیه موجود بعضی از دعاها که بار توحیدی و معارفی بالایی دارند، غفلت شده بود و کتاب فیض نیایش به موارد مفقوده در کتب ادعیه مثل مفاتیح‌الجنان پرداخت.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به نزدیکی ولادت امیرالمومنین(ع) تاکید کرد: ۱۳ ماه رجب خلقت عنصری نوری حضرت امیرالمومنین(ع) است و نحوه ظهور ایشان با القای سبوحی رقم خورده است.

گفتنی است: ۵۰۰ شماره از کتاب فیض نیایش در چاپ اول و دوم منتشر شده که در بردارنده ۱۹ دعا است؛ کتاب‌های متعددی از این نویسنده در مقام ائمه معصومین به رشته تحریر در آمده است.

خاطرنشان می شود: علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تلفن ۰۹۳۰۰۸۶۶۹۹۸ و یا از طریق کانال ایتا، تگرام و اینستاگرام به نام “فقه‌ ولایت” کتاب فیض نیایش را سفارش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.