19:01

1403/04/05

۱۱ ایستگاه سبز اتوبوس در پردیسان قم احداث شد/احداث 14 ایستگاه دیگر تا پایان سال

مدیر منطقه هشت شهرداری قم از احداث یازده ایستگاه سبز اتوبوس در سطح منطقه پردیسان در سه‌ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش شهرپردیسان، علیرضا مظفری با اشاره به اهمیت زیباسازی محیط شهری، اظهار کرد: یازده ایستگاه سبز اتوبوس در سطح منطقه اجراشده است و در طول سال جاری ۱۴ ایستگاه دیگر از این نوع ایستگاه‌ها در نقاط مختلف ایجاد خواهد شد.

 وی با بیان اینکه این طرح در راستای زیباسازی ایستگاه‌های اتوبوس، بهبود منظر شهری و استفاده بهینه مسافران اتوبوس صورت گرفته است، افزود: مطلوب مدیریت شهری در آینده توسعه کمی و کیفی خدمات‌دهی در حمل‌ونقل عمومی در شهر است.

مدیر منطقه هشت شهرداری قم اضافه کرد: در کنار ارتقای سطح خدمات‌دهی در حیطه حمل‌ونقل عمومی به شهروندان پردیسان، توسعه فضای سبز، تلطیف فضای شهری و افزایش حس طراوت و شادابی برای شهروندان به‌ویژه مسافران اتوبوس‌ها ازجمله اهداف اجرای این پروژه بوده است.

 مظفری خاطرنشان کرد: افزایش کیفیت خدمات‌دهی در حمل‌ونقل عمومی در شهر سبب استقبال هرچه بیشتر مردم از حمل‌ونقل عمومی می‌شود که منجر به کاهش آلودگی هوا و روان‌تر کردن ترافیک شهری خواهد شد و مناسب‌سازی و زیباسازی ایستگاه‌های اتوبوس در سطح شهر در همین راستا در دستور کار قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.