13:09

1403/02/03

۱۲ پروژه سرمایه‌گذاری در بلوار پیامبر اعظم(ص) قم اجرا می‌شود

به گزارش شهرپردیسان به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، سیدمرتضی سقاییان نژاد با بیان اینکه شهرداری قم توانسته است ۱۲ هزار میلیارد ریال، جذب سرمایه‌گذاری در شهر داشته باشد، ابراز کرد: این مبلغ برای ۲۰ پروژه جذب‌شده است که ۱۲ پروژه آن مربوط به بلوار پیامبر اعظم(ص) است.
 
شهردار قم با تأکید بر ظرفیت بالای بلوار پیامبر اعظم(ص) برای سرمایه‌گذاری، تصریح کرد: این بلوار با طول هفت کیلومتر دو قطب مهم مذهبی قم یعنی حرم مطهر حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران را به یکدیگر متصل کرده است که می‌توان از ظرفیت بدنه این بلوار برای سرمایه‌گذاری استفاده کرد.
وی با اشاره به اجرای طرح‌های مختلف در بلوار پیامبر اعظم(ص)، یادآور شد: شهرداری تسهیلات خوبی برای سرمایه‌گذاران در بلوار پیامبر اعظم(ص) در نظر گرفته است که سرمایه‌گذاران بعد از ارائه طرح و تصویب آن می‌توانند از آورده زمین شهرداری برای سرمایه‌گذاری استفاده کنند.
شهردار قم برگزاری همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان قم را فرصتی مناسب برای جذب سرمایه‌گذاری دانست و افزود: این همایش آبان‌ماه برگزار می‌شود که با توجه به پایداری بازار ارز و افزایش رغبت سرمایه‌گذاران، می‌توان از این ظرفیت برای جذب سرمایه‌گذاری استفاده کرد.
سقائیان‌نژاد آخرین وضعیت ساماندهی میدان مطهری را مورد توجه قرار داد و گفت: توافقات خوبی با آستانه مقدسه برای ساماندهی این میدان انجام‌ شده است و در حال توافق با غرفه داران تره‌بار در این میدان برای جابه‌جایی هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.