22:37

1403/04/25

۳۰ مرکز غیرمجاز پزشکی و دندانپزشکی در قم پلمب شد

به گزارش شهرپردیسان، محمود پرهام با اشاره به اینکه در شش‌ماهه نخست امسال، تعداد ارجاع تخلفات به کمیسیون ماده ۱۱ دانشگاه علوم پزشکی مجموعاً ۹۸ پرونده بوده است‌، اظهار داشت: این تخلفات از ۳۸ پرونده در فروردین‌ماه به ۷ پرونده در شهریورماه کاهش پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه تعداد ارجاع مراکز غیرمجاز به دستگاه قضایی در مجموع ۴۷ پرونده در نیم سال نخست ۹۸ بوده است، افزود: این تعداد از ۷ پرونده در فروردین‌ماه به ۱۰ پرونده در شهریورماه افزایش پیدا کرده است و شهروندان نقش بسزایی در معرفی این مراکز به تیم نظارتی دانشگاه علوم پزشکی داشته‌اند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم با تصریح بر اینکه تعداد پلمب مراکز غیرمجاز و مداخله‌گر در امور پزشکی و دندانپزشکی در مجموع ۳۰ مورد در آمار نیمه نخست امسال است که از ۵ پرونده در فروردین‌ماه به ۷ پرونده در شهریورماه افزایش پیدا کرده و رشد قابل‌ملاحظه نسبت به مدت مشابه در سال قبل دارد.

پرهام، تعداد ارجاع برخی تخلفات پزشکی به سازمان نظام پزشکی را در مجموع برای دوره شش‌ماهه سال جاری، ۱۹ پرونده عنوان و خاطرنشان کرد: این تخلفات که در فروردین‌ماه ۴ پرونده بود و در ماه‌های بعد سیر افزایشی پیدا کرد، خوشبختانه در شهریورماه به صفر رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.