19:37

1403/04/05

30 مهر؛ آخرین فرصت ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان کارشناسی پیام نور قم

رئیس دانشگاه پیام نور استان قم از پذیرفته شدگان در مقطع کارشناسی این دانشگاه خواست تا ۳۰ مهر در سامانه جامع دانشگاه پیام نور «گلستان» ثبت نام کنند.

به گزارش پایگاه خبری شهرپردیسان به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر اکبر زاده اظهار کرد: پذیرفته شدگان در مقطع کارشناسی در دانشگاه پیام نور استان قم ، تا ۳۰ مهر با مراجعه به سامانه جامع دانشگاه پیام نور «گلستان» به نشانی reg.pnu.ac.ir ، به صورت غیرحضوری برای سال تحصیلی جدید ثبت نام کنند.
وی افزود: همچنین متقاضیان می‌توانند با به همراه داشتن مدرک دیپلم و کارت شناسایی برای ثبت نام حضوری تا ۷ آبان به دانشگاه‌های شهرستان خود مراجعه نمایند .
رئیس دانشگاه پیام نور قم از ثبت نام ١ هزار و ٧٠٠ داوطلب برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ در این دانشگاه خبر داد و افزود: مهلت انتخاب واحد دانشجویان ۲۲ تا ۳۰ مهر اعلام شده است.
وی تصریح کرد: پذیرفته‌شدگان هنگام ثبت‌نام، برای اخذ تاییدیه تحصیلی الکترونیکی از آخرین مدرک تحصیلی خود (دیپلم/ پیش‌دانشگاهی) وارد لینک http://emt.medu.ir شده و پس از تقاضای تاییدیه تحصیلی کد پیگیری را در سامانه گلستان ثبت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.