03:29

1403/03/29

آغاز نصب کارتخوان‌های هوشمند در نانوایی‌های قم

فرماندار قم گفت: همزمان با دهه کرامت طرح تحویل، نصب و آموزش کارتخوان‌های هوشمند در نانوایی‌ها آغاز و ظرف یک هفته آینده تمام این واحدها به کارتخوان‌های هوشمند مجهز خواهند شد.

به گزارش شهرپردیسان به نقل از فارس، عباس ذاکریان گفت: همزمان با دهه کرامت طرح تحویل، نصب و آموزش کارتخوان‌های هوشمند در نانوایی‌ها آغاز و ظرف یک هفته آینده تمام این واحدها به کارتخوان‌های هوشمند مجهز خواهند شد.

فرماندار قم افزود: با نصب این کارتخوان‌های هوشمند مردم می‌توانند با استفاده از این دستگاه های پُوز، نسبت به خرید انواع نان اقدام کنند.

وی با بیان اینکه نرخ انواع نان در این کارتخوان‌ها درج شده است، اضافه کرد: عادلانه‌کردن توزیع یارانه‌ها در مبحث نان حتما باید از طریق این کارتخوان‌های مخصوص انجام بگیرد.

ذاکریان با بیان اینکه شروع رسمی این طرح پس از نصب و آموزش نانوایان بزودی اعلام خواهد شد، تاکید کرد: با اجرای این طرح هیچ‌گونه محدودیتی در خرید نان توسط مردم وجود ندارد و همه مانند روال همیشگی می‌توانند به هر میزان که لازم باشد نان را با نرخ کنونی آن خریداری کنند.

وی با تاکید دوباره بر عدم افزایش نرخ قیمت نان در طرح عادلانه‌کردن توزیع یارانه‌ها، گفت: با اجرای این طرح هیچ تغییری در قیمت نان و سهمیه نانوایی‌ها ایجاد نخواهد شد و مردم با هر کارت بانکی مانند گذشته می‌توانند به هر تعداد که لازم باشد نان خرید کنند.

ذاکریان جلوگیری از قاچاق آرد را از اهداف مهم اجرای این طرح دانست و یادآور شد: در قالب این طرح آرد یارانه‌ای بدست مصرف کننده واقعی خواهد رسید و از قاچاق یا عرضه خارج از شبکه آن جلوگیری بعمل خواهد آمد.

فرماندار قم ادامه داد: با اجرای کامل این طرح نانوایی‌ها آرد را با قیمت تمام شده از دولت خریداری خواهند کرد و دولت مابه‌التفاوت آرد تحویل داده شده تا قیمت تمام شده را به صورت روزانه به حساب خبازها واریز خواهد کرد.

گفتنی است، قم دارای ۸۸۸ واحد نانوایی با نرخ یارانه‌ای و همچنین ۱۵ واحد هم با نرخ آزاد است.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.