21:57

1403/04/25

آغاز پذیرش دانش پژوه بدون آزمون در موسسه امام رضا(ع) پردیسان

 

پذیرش اختصاصی و بدون آزمون کتبی دانش پژوه برای سطوح ۲ و ۳ از میان برادران طلبه برای سال تحصیلی 99-98 در پنج گرایش در موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) قم آغاز شد.

به گزارش شهرپردیسان، پذیرش اختصاصی و بدون آزمون کتبی دانش پژوه برای سطوح ۲ و ۳ از میان برادران طلبه برای سال تحصیلی 99-98 در پنج گرایش آغاز شد.

تاریخ اهل بیت(ع)، تاریخ تشیع، مشاوره اسلامی و شیعه شناسی، رشته های تحصیلی سطح ۳ و علوم اسلامی با گرایش تاریخ اسلام، رشته تحصیلی سطح 2 را تشکیل می دهد.

 بهره مندی از برنامه آموزشی و فرهنگی مناسب، استفاده از کتابخانه تخصصی، اطلاع رسانی، فضای آموزشی مناسب و…، پرداخت کمک هزینه تحصیلی، اعطای مدرک علمی معتبر حوزوی و معرفی فارغ التحصیلان به مراکز آموزشی و پژوهشی از مزایای ثبت نام در این رشته ها عنوان شده است.

علاقمندان از 18 خرداد ماه 1398 لغایت 31خرداد ماه 1398 فرصت دارند با مراجعه حضوری و یا ثبت نام  از طریق سایت مؤسسه به نشانی iri.dte.ir  در رشته های مورد علاقه خود ثبت نام کنند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام حضوری:

  1. کپی شناسنامه صفحه اول و دوم و سوم در صورت داشتن توضیحات؛
  2. کپی کارت ملی؛
  3. کارت معافیت تحصیلی یا پایان خدمت؛
  4. عکس 3*4 دو قطعه؛
  5. مدرک تحصیلی یا برگه ارزیابی.

داوطلبان برای اطلاعات بیشتر از تاریخ 18/3/98 از ساعت 9 صبح تا 13 با شماره تلفن های ۰۲۵۳۲۱۳۶۶90-۳۲۱۳۶۶41 تماس بگیرند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.