11:36

1403/02/04

آماده‌باش نیروهای خدماتی و ستادی منطقه 8 قم برای نیمه شعبان

مدیر منطقه هشت شهرداری قم از آماده‌باش نیروهای خدماتی و ستادی منطقه همزمان با نیمه شعبان خبر داد.

به گزارش شهرپردیسان، علیرضا مظفری در جلسه کمیته خدمات شهری و رفاه عمومی ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر نیمه شعبان شهرداری قم، با اشاره به آمادگی منطقه هشت برای برگزاری جشن‌های نیمه شعبان اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌های مختلفی با توجه به دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد توسط عوامل منطقه برای نیمه شعبان انجام‌شده است.

وی با بیان اینکه ستاد منطقه هشت در میدان آل یاسین مستقر است، ابراز کرد: شیفت بندی عوامل خدمات شهری و پرسنل ستادی به‌صورت سه شیفته با تنظیم سطوح فعالیتی انجام‌شده است.

مدیر منطقه هشت شهرداری قم، از آماده‌سازی پارکینگ، تأمین آب شرب و غیرشرب، تأمین ماشین‌آلات خدمات شهری و… در ستاد منطقه در بلوار پیامبر اعظم(ص) خبر داد.

وی با تأکید بر اینکه در نیمه شعبان سه مراسم سنگین و مهم نیز در سطح پردیسان برگزار می‌شود، اذعان کرد: همزمان هماهنگی‌هایی برای ارائه خدمات در سطح پردیسان و بلوار پیامبر اعظم(ص) در ایام نیمه شعبان صورت گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.