17:04

1403/04/04

اجرای طرح برخورد با مزاحمت های شبانه خودروهای هنجار شکن در قم

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی قم از اجرای طرح ویژه برخورد با مزاحمت ها و ناهنجاری های خودرویی شبانه در مناطق آلوده استان خبر داد.

به گزارش شهرپردیسان، سرهنگ سید مجتبی اشرفی اظهار داشت: در راستای مطالبات به حق شهروندان جهت تشدید برخورد و مقابله جدی با خودروهایی که در ساعات خلوت و پایانی شب با انجام رفتار و اعمال مجرمانه و خلاف مقررات در سطح شهر، موجبات جریحه دار کردن عفت عمومی و در تعاقب آن سلب آرامش و آسایش شهروندان را فراهم آورده بودند، باعث شد تا موضوع بصورت ویژه دردستور کار ماموران پلیس امنیت اخلاقی استان قرار گیرد.

وی افزود: ماموران ضمن هماهنگی با مقام قضایی استان، در اجرای این طرح، ۷ نفر را به اتهام رانندگی پرخطر دستگیر، ۴۴ خودرو هنجارشکن توقیف و ۳۴ دستگاه خودرو نیز اعمال قانون کردند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان قم در پایان خاطر نشان کرد: سلب آرامش و آسایش شهروندان، خط قرمز پلیس بوده و مجموعه فرماندهی انتظامی استان قم نیز با تدابیر انتظامی و با هماهنگی دستگاه قضایی، با افرادی که موجب برهم زدن نظم و امنیت شهر شوند، برخورد قانونی می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.