12:11

1403/02/04

افزایش نظارت‌ها بر سرویس‌دهی ناوگان تاکسیرانی قم همزمان با بارش نزولات آسمانی

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم گفت: با توجه به بارش برف و برودت هوا، تمامی پرسنل ستادی به همراه بازرسین سازمان و شرکت‌های حمل‌ونقل تابعه در خطوط تاکسی هسته مرکزی و پایانه‌های سطح شهر مستقرشده و بر سرویس‌دهی تاکسیرانان نظارت دارند.

به گزارش شهرپردیسان، قاسم طالبی از آماده‌باش کامل ناوگان تاکسیرانی در سطح شهر همزمان با بارش نزولات آسمانی اظهار داشت: با توجه به بارش برف و برودت هوا، تمامی پرسنل ستادی به همراه بازرسین سازمان و شرکت‌های حمل‌ونقل تابعه در خطوط تاکسی هسته مرکزی و پایانه‌های سطح شهر مستقرشده و بر سرویس‌دهی تاکسیرانان نظارت دارند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم افزود: شبکه تاکسی بی‌سیم 133 – 1829 از بامداد امروز با تمام ظرفیت فراخوان شده و خدمات‌رسانی به شهروندان را انجام می‌دهند .

وی خاطرنشان کرد: چنانچه شهروندی از عملکرد تاکسی‌های سطح شهر نارضایتی و یا شکایتی دارد مراتب را با سامانه 137 و یا شماره تلفن 36628800 (واحد بازرسی و نظارت سازمان) در میان بگذارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.