12:39

1403/04/31

اقدامات شهرداری پردیسان جهت جلوگیری از جاری شدن سیلاب در معابر

به گزارش شهرپردیسان، ابوالفضل مستقیمی با اشاره به آغاز بارندگی ها در شهر قم ابراز داشت: باران از بزرگترین نعمت‌های الهی است که باید شکرگزار آن باشیم اما با اقدامات به موقع نباید بگذاریم تا این موضوع باعث ایجاد مشکلات برای شهروندان عزیز شود.
وی تمهیدات مختلف شهرداری منطقه هشت جهت جلوگیری از جاری شدن سیلاب در معابر را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: بازدید از کانال شهرک دانشگاهی(پشت شهاب دانش) و بازسازی و ترمیم قسمت هایی که توسط کامیون های عبوری تخریب گردیده بود، لایروبی کانال اصلی پردیسان حدفاصل میدان شهدای منا تا خروجی بلوار غدیر در دو مرحله، بازید از نهرها و پل های رو بسته سطح منطقه و پاکسازی کامل خصوصاً نهر بلوار دانشگاه، بازسازی نهر ابتدای خیابان البرز، اصلاح نهر عرضی میدان شهدای فردو و ایجاد نهر عرضی میدان شهدای منا و حفر چاه در محل های مورد نیاز از جمله اقدامات شهرداری منطقه در این راستا بوده است.
مستقیمی در ادامه لایروبی نهرهای رو بسته و زیر پل های سطح منطقه، تخلیه خاک و نخاله از داخل نهرهای سطح منطقه به ویژه بلوار امام علی (ع) و خیابان های شهیدان نیازمند و مومن پور،بازدید از کانال خاکی بوستان غدیر و اصلاح بعضی از قسمت ها، کف سازی نهر خیابان ۲۲ بهمن به سمت کانال اصلی پردیسان، اصلاح نهر انتهایی خیابان حجاب و حفر چاه و باز شدن مسیر آب به سمت زمین های کشاورزی و بازدید از ماشین آلات و امکانات جهت بارندگی و رفع نقص ادوات را از دیگر اقدامات پیشگیرانه شهرداری منطقه ۸ در ایام بارندگی عنوان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.