22:37

1402/12/12

امام جمعه پردیسان: کتابخانه عمومی از مطالبات مردم شهرک پردیسان قم است

امام جمعه پردیسان در دیدار با جمعی از کارشناسان اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان گفت: برای تامین کتابخانه در پردیسان باید در ابتدا به دنبال ظرفیت مجموعه‌های دولتی و سپس جذب خیرین باشیم.

به گزارش شهرپردیسان به نقل از ایبنا، جمعی از کارشناسان اداره  کل کتابخانه‌های عمومی استان در راستای ارائه خدمات کتابخانه‌ای به مردم پردیسان با حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا حامدی امام جمعه شهرک پردیسان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین حامدی گفت: شهرک پردیسان با وجود ظرفیت‌های خاصی همچون وجود 28 دانشگاه، تعداد زیادی پژوهشگاه و حضور بیش از 20 هزار طلبه نیازمند توجه ویژه و ارائه خدمات کتابخانه‌ای است.

وی افزود: جمعیت فعلی پردیسان 300 هزار نفر است و با ساخته شدن مسکن‌های ملی جدید 100 هزار نفر دیگر نیز به این جمعیت اضافه خواهد شد.

امام جمعه پردیسان در ادامه با اشاره به مطالبه عمومی مردم برای ساخت کتابخانه عمومی تصریح کرد: برای تامین کتابخانه در پردیسان باید در ابتدا به دنبال ظرفیت‌های مجموعه‌های دولتی و سپس جذب خیرین باشیم.

وی خاطر نشان کرد: معتقدم که با همکاری نهاد کتابخانه‌های عمومی و دیگر ارگان‌های دولتی می‌توان ساختمان هایی با سازه‌های سبک و مستحکم که ساخت آن زمانبر نباشد را برای ارائه خدمات کتابخانه‌ای به مردم پردیسان مهیا کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین حامدی همچنین با اشاره به نقش و اهمیت کتابخانه های عمومی در فرهنگ سازی اظهار داشت: تصور برخی این است که کتابخانه عمومی تنها سالن مطالعه است؛ در حالی که کتابخانه عمومی مکانی فرهنگی برای عموم مردم است که خدمات متنوعی ارائه می کند.

در این دیدار همچنین گزارشی از فعالیت های کتابخانه های عمومی استان قم توسط کارشناسان اداره کل کتابخانه های عمومی ارائه شد.

2 پاسخ

  1. viagra feldene lyotabs 20 mg piroxicam In the past three years, a mountain of aluminum and other metals has accumulated in global warehouses that are part of the LME network, clogging trading and causing lengthy queues of up to 18 months for consumers and dealers seeking to buy the metal, traders and end users say how effective is propecia Annals New York Academy of Sciences 2001; 949 113 122

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.