20:37

1403/04/05

انتقاد مدیرکل بازرسی استان قم از کم‌توجهی برخی مسئولان نسبت به پردیسان

مدیرکل بازرسی استان قم گفت: متأسفانه در بررسی انجام گرفته دریافتیم که از ناحیه برخی مسئولان کم‌توجهی نسبت به پردیسان وجود دارد.

به گزارش شهرپردیسان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمود طالبی مدیرکل بازرسی استان قم در حاشیه دیدار مردمی با اهالی پردیسان در مسجد حضرت زینب(س) اظهار داشت: متأسفانه در بررسی انجام گرفته دریافتیم که از ناحیه برخی مسئولان کم‌توجهی نسبت به پردیسان وجود دارد، بنابراین در محل حضور یافته و به بررسی مشکلات اقدام شد و نظارت بر مسائلی که از جانب کارگروهی مشخص‌شده بود، در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در بررسی انجام گرفته راهکارهایی برای پیگیری مشکلات ارائه شد تصریح کرد: در جمع اهالی به همراه برخی از مسئولان مرتبط حضور و موارد مردمی مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرکل بازرسی استان قم عنوان کرد: مسئولان مشکلات را بررسی کرده و برای هر کدام جمع‌بندی انجام شد تا بتوانیم بررسی دقیق، درست و منطبق بر قانون داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.