18:58

1403/04/04

ثبت سرعت متوسط به سامانه‌های ثبت تخلفات بلوار غدیر قم اضافه می‌شود/نصب یک سامانه دیگر تا پایان سال

مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری قم از راه‌اندازی سرعت متوسط در کنار ثبت تخلف سرعت لحظه‌ای در سامانه‌های بلوار غدیر در دو هفته آینده خبر داد.

به گزارش شهرپردیسان، وحید محسنی با اشاره به راه‌اندازی سامانه‌های ثبت تخلفات در بلوار غدیر اظهار داشت: این محور از معابر پرتردد و پرحادثه شهر قم به شمار می‌رود که در این راستا از دو ماه گذشته 5 درگاه سامانه ثبت تخلفات در بلوار نصب و راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه یک سامانه دیگر تا پایان سال در این محور راه‌اندازی می‌شود، افزود: برای راه‌اندازی این سامانه‌ها تاکنون 5 و نیم میلیارد تومان هزینه شده است.

به گفته مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری قم، متوسط سرعت مجاز در بلوار غدیر 70 کیلومتر بر ساعت است و در بخش‌هایی از محور نیز با کاهش سرعت روبرو هستیم که این سرعت در مکان‌هایی بین 50 تا 70 کیلومتر بر ساعت متغیر است.

وی با تأکید بر اینکه سه سامانه در جنوب به شمال بلوار غدیر نصب است، ابراز کرد: دو سامانه نیز از شمال به جنوب بلوار نصب بوده که تا پایان سال به سه سامانه می‌رسد.

محسنی از راه‌اندازی سرعت متوسط در کنار ثبت تخلف سرعت لحظه‌ای در دو هفته آینده خبر داد و گفت: تاکنون ثبت تخلفات به‌صورت لحظه‌ای انجام می‌شود که تا دو هفته آینده میانگین سرعت بین سامانه‌ها یا سرعت متوسط نیز اضافه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.