06:04

1403/05/01

جدیدترین عامل تأخیر پروژه بلوار امام علی(ع) پردیسان

شهر پردیسان/ بلوار امام علی (ع) شهرک پردیسان، پروژه‌ای است که وعده بهره‌برداری از آن بارها دست‌خوش وعده وعیدهای مسئولین امر شده! از خرداد و شهریور 97 تا الآن که هنوز تکلیف آن مشخص نیست!

به گزارش شهر پردیسان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی خبر قم، بلوار امام علی (ع) شهرک پردیسان، پروژه‌ای است که وعده بازگشایی و بهره‌برداری از آن بارها دست‌خوش وعده وعیدهای مسئولین امر شده است. مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قم در خصوص بهره‌برداری از این بلوار، آبان ماه سال 96 گفته بود که این پروژه کمتر از یک سال به بهره‌برداری خواهد رسید. وعده‌ای که خرداد 97 و بعدتر شهریور 97 زمانی برای تعیین اتمام کامل این پروژه تعیین شده بود و در روزهای پایانی شهریورماه سال 97  اعلام شد که ادامه طرح ساخت مرحله تکميلی بلوار امام علی (ع) پرديسان به علت مشکلات مالی برای مدتی متوقف شده و علیرغم گذشت حدود 7 ماه از این زمان متأسفانه تا به امروز به مرحله بهره‌برداری نرسیده است. در همین خصوص موضوع را از روابط عمومی راه و شهرسازی استان قم جویا شدیم.

 

مهدی رحیمی راد به خبرنگار خبر قم گفت: هم‌اکنون و پس از تعطیلات نوروزی پیمانکار پروژه مشغول کار و انجام کار لوله‌گذاری است.

وی بارش باران شدید را عامل تأخیر و مشکل این پروژه عنوان کرد و اظهار داشت: روکش آسفالت نیازمند این است که زمین خشک باشد و با بارش باران مواجه نشویم.

روابط عمومی راه و شهرسازی استان قم در پاسخ به سؤال خبرنگار خبر قم مبنی زمان افتتاح این پروژه ابراز داشت: در صورت مساعد بودن آب و هوا این پروژه به زودی به بهره داری می‌رسد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.