17:32

1403/04/04

حضور کاروان «زیر سایه خورشید» در منطقه پردیسان قم

به گزارش پایگاه خبری شهرپردیسان به نقل از خبرگزاری بسیج، مراسم معنوی زیر سایه خورشید همزمان با دهه کرامت و به مناسب گرامیداشت میلاد با سعادت هشتمین خورشید ولایت علی بن موسی الرضا (ع) با حضور خادمان حرم رضوی برگزار شد که مورد استقبال پرشور و باشکوه دلدادگان علی بن موسی‌الرضا(‌ع) پردیسانی قرار گرفت.

این مراسم نمادین با هدف تجدید میثاق و پیمان با هشتمین خورشید ولایت علی بن موسی الرضا علیه السلام برگزار شد و کاروان زیر سایه خورشید که عاشقان و دلدادگان ولایت با حضور پرچم منور رضوی دل‌های عاشقان را به سمت حرم نورانی امام رضا علیه السلام متوجه کرد.

در این برنامه معنوی آئین تکریم و تجلیل از نو عرؤسان با مهریه کم بعمل آمد و در پایان این مراسم به قید قرعه به تعدادی از مدعوین کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اعطا شد.

گفتنی است در این مراسم آیین سنتی و مذهبی نجواگویی، با قرائت نغمه آسمانی و ملکوتی اذان بر گوش نوزادان تازه متولد شده برگزار شد.

حضور کاروان «زیر سایه خورشید» در شهر پردیسان قم

حضور کاروان «زیر سایه خورشید» در شهر پردیسان قم

 

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.