10:25

1403/02/30

خشم سعودی‌ها از باخت تحقیرآمیز در جام باشگاه‌های جهان

شهرپردیسان- کارشناسان و رسانه های عربستان بعد از باخت سنگین الهلال مقابل الاهلی به شدت از سرمربی تیم انتقاد کردند.

به گزارش شهرپردیسان، تیم فوتبال الهلال عربستان شب گذشته در بازی رده بندی جام باشگاه های جهان در ابوظبی به مصاف الاهلی مصر رفت.

قهرمان آسیا در نیمه اول بازی دو بازیکن خود را با کارت قرمز داور از دست داد و در نهایت با نتیجه ۴ بر صفر مقابل قهرمان قاره آفریقا تحقیر شد.

خشم سعودی‌ها از باخت تحقیرآمیز در جام باشگاه‌های جهان

سعودی ها بعد از این باخت به صورت دسته جمعی علیه ژاردیم سرمربی فرانسوی الهلال موضع گرفتند. سلطان بن نصیب بازیکن اسبق الهلال در این زمینه در مصاحبه با شبکه «اسپورت ۲۴» سعودی، گفت: ژاردیم به هیچ وجه نتوانسته رقیب را خوب آنالیز کند و بدون شک مقصر اصلی این باخت مفتضحانه این مربی است. مسئولان باشگاه باید در این زمینه سریعا وارد عمل شوند.

مساعد الجریسی دیگر کارشناس فوتبال عربستان، گفت: به نظرم ژاردیم در این باخت الهلال ۷۰ درصد مقصر است. بازیکنانی که با بی احتیاطی اخراج شدند هم سهمی از این باخت بزرگ دارند. ولی مربی باید شرایط را خوب می سنجید.

خشم سعودی‌ها از باخت تحقیرآمیز در جام باشگاه‌های جهان

خالد السبع کارشناس فوتبال عربستان در این زمینه، گفت: ترکیبی که ژاردیم برای این بازی انتخاب کرد، عجیب و غریب بود. برای مربی ای در این سطح عجیب است که در بازی رده بندی با این ترکیب وارد زمین شود. او به هیچ وجه نتوانست رقیب را خوب آنالیز کند و مسئول اصلی این باخت او است.

 

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.