20:12

1403/04/05

خطیب پردیسان: انتخابات پیش رو را دست کم نگیریم/همه برای مشارکت حداکثری وظیفه جهاد تبیین دارند

حجت الاسلام و المسلمین کرمی‌پور با تقدیر از تلاشهای ارزشمند رئیس جمهور و وزیر خارجه فقید گفت: این دولت مظلوم بود، به حدی که خود رهبری خدمات این دولت را بیان می‌کردند. رئیس جمهور بعدی ما باید از لحاظ سیاسی و تفکرات فرهنگی فردی مثل همین شهید باشد. این با انتخاب شما مردم و آگاهی‌بخشی به جامعه رقم می‌خورد. این انتخابات را دست کم نگیرید. کسانی که هیچ دلشان برای مردم ما نسوخته است و در انتخابات مجلس اخیر اصلاً رأی ندادند، امروز دلسوز نظام شده‌ و وارد صحنه شده‌اند.

به گزارش شهرپردیسان، حجت الاسلام و المسلمین کرمی‌پور، امام جمعه موقت پردیسان در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه مورخ ۱۱ خردادماه ۱۴۰۳ با گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی رضوان الله علیه و با اشاره به فضائل امام راحل و شخصیت بی‌نظیر ایشان گفت: امام اهل خلوت و ذکر بود. انسان باید اهل تضرع و بندگی و ذکر باشد تا دلش آرام بگیرد. اگر انسان این راه را برود دیگر نگرانی ندارد. امام خودشان را بنده خدا می‌دانستند. شبها که برای نماز شب بیدار می‌شدند حوله را با اشک چشمشان خیس می‌کردند. ایشان قدمی جز برای رضای خدا برنمی‌داشت.

خطیب موقت پردیسان افزود: امام اهل دعا و توسل بود. مثل یک مادر جوان‌ از دست داده گریه می‌کرد و به اهل بیت توسل داشت. این از علائم مؤمن است که با وسیله درب خانه خدا می‌رود.

امام جمعه موقت پردیسان با اشاره به آثار و پیامدهای نامه رهبری به دانشجویان دانشگاه‌های غربی گفت: ما اکنون در دوران آخرالزمان هستیم. امام عصر در حال انتخاب یاران خودشان هستند و بعید نیست از همین دانشجویان یار انتخاب کنند. نامه حضرت آقا سیاستمداران غربی را به تحرک واداشته است. این نامه اثرات دارد. بعید نیست این نهضت فعلی سرکوب شود، اما این آتش زیر خاکستر می‌ماند و جو داخل آمریکا را علیه خودش می‌کند. آیا این غیر از صدور انقلاب است؟ غیر از فتح سنگرهای کلیدی است؟ وظیفه ما در این زمان این است که فرازهای کلیدی این نامه را بین دانشجویان پخش کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین کرمی‌پور با تقدیر از تلاشهای ارزشمند رئیس جمهور و وزیر خارجه فقید گفت: این دولت مظلوم بود، به حدی که خود رهبری خدمات این دولت را بیان می‌کردند. رئیس جمهور بعدی ما باید از لحاظ سیاسی و تفکرات فرهنگی فردی مثل همین شهید باشد. این با انتخاب شما مردم و آگاهی‌بخشی به جامعه رقم می‌خورد. این انتخابات را دست کم نگیرید. کسانی که هیچ دلشان برای مردم ما نسوخته است و در انتخابات مجلس اخیر اصلاً رأی ندادند، امروز دلسوز نظام شده‌ و وارد صحنه شده‌اند. حواسمان را جمع کنیم. تا به حال کجا بودید؟ در این فتنه‌های دو سه سال اخیر کجا بودید که مبارزه کنید با دشمنان؟ آیا حرفی زدید، یا نه با فتنه‌گران همکاری و همفکری داشتید و با سکوتتان این فتنه‌ها را تأیید کردید؟

وی تأکید کرد: اگر لازم است برای جهاد تبیین هجرت کنیم و حرکت کنیم تا دشمنانمان خوار شوند و مردم حضور حداکثری پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.