07:03

1403/01/29

شهدای استان قم باید به مردم معرفی شوند

به گزارش شهرپردیسان، حجت‌الاسلام سیدمحمد آتش‌زر ظهر امروز در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قم، با تاکید بر اینکه دشمن در عرصه‌های مختلف هزینه‌های گزافی را صرف کرده تا نگذارد یاد و خاطره و فرهنگ شهدا زنده بماند اظهار کرد: چطور می‌شود که رسانه‌های آمریکایی برای شهروندان این کشور رایگان نیست و نیازمند پرداخت هزینه است اما صدها شبکه با هزینه مستقیم غرب به زبان فارسی فعالیت می‌کنند؛ هدف دشمن جلوگیری از زنده ماندن یاد و خاطره شهدا است.

وی با اذعان به اینکه جامعه همچنان با تمام این تبلیغات سوء یاد شهدا را در دل دارند تصریح کرد: نمایش عظمت و شکوه مردم در زمان شهادت شهید محسن حججی و شهید حاج قاسم سلیمانی به خوبی نشان داد که مردم شهدا را فراموش نکردند.

رئیس شورای استان قم با تاکید بر ضرورت معرفی تمام شهدا استان تصریح کرد: در بین قریب به 6 هزار شهید استان قم، شهدایی هستند که همچنان گمنامند و کسی آنها را و ظرفیت و معنویت آنها را نمی‌شناسد که باید به جامعه معرفی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.