13:19

1403/02/04

قرار گرفتن قم جزء پنج استان برتر کشور در اجرای طرح‌های زیربنایی روستایی در حوزه اقتصاد مقاومتی

به گزارش شهر پردیسان، وزیر کشور با اهدای لوح سپاس از استاندار قم به دلیل قرار گرفتن قم جزء پنج استان برتر کشور در اجرای طرح‌های زیربنایی روستایی در حوزه اقتصاد مقاومتی تقدیر کرد.

در لوح تقدیر وزیر کشور خطاب به استاندار قم آمده است:نظر به اینکه در اجرای نظارت نظام مند بر طرح های زیربنایی روستایی و حفظ و ارتقاء کیفیت پروژه‌ها با بهره‌گیری از توان فنی و اجرایی سطوح استانی و محلی در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی آن استان در ارزیابی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور به عنوان یکی از ۵ استان برتر سال ۱۳۹۷ برگزیده شده است.

رحمانی فضلی افزوده است: ضمن تقدیر و ارج گذاری به تلاش‌ها و برنامه ریزی‌های صورت گرفته برای تحقق این مهم و تاکید بر ضروری گسترش تلاش در این زمینه، با توجه به رویکردها و نگاه ویژه دولت محترم به توسعه پایدار و همه جانبه روستاها توفیق هرچه بیشتر جناب‌عالی و همه همکاران محترم موثر و دخیل در این امر را از درگاه پروردگار قادر و متعال خواستارم.

دو هفته گذشته نیز رئیس جمهوری دردیدار استانداران تهران ، قم و البرز از ابتکار عمل استاندار قم در ایجاد تحرک، پویایی و توسعه فعالیت‌های اقتصادی و تولیدی به‌خصوص صدور کارت ویژه برای ملاقات صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی بزرگ بدون وقت قبلی با استاندار را امری باارزش تلقی نموده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.