14:33

1403/02/03

لزوم تشکیل نظامی اجرایی و فرهنگی برای حذف اسامی بیگانه از سطح استان قم

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: برای تحقق نتیجه منطقی در زمینه حذف اسامی بیگانه نیازمند نظامی اجرایی و فرهنگی در سطح استان هستیم.

به گزارش شهرپردیسان به نقل از پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، حجت‌الاسلام والمسلمین عباس اسکندری در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان با اشاره به ضرورت حذف اسامی بیگانه از مظاهر شهری به ویژه در قم اظهار کرد: برای اینکه به نتیجه منطقی در این زمینه دست یابیم لازم است نظام درستی را هم در حوزه ترمیمی، اجرایی و فرهنگی در سطح استان سازماندهی کنیم.

وی افزود: آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی دستگاه‌های استانی در راستای فرهنگ‌سازی و تبیین اصل عدم استفاده از عناوین بیگانه، آن طور که بایسته و شایسته بوده رضایت‌بخش نیست.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم با بیان اینکه بسیاری از دستگاه‌ها به وظایف خود در این حوزه به‌ درستی عمل نمی‌کنند گفت: در شرایط اقتصادی امروز نباید برای حذف اسامی ناملموس از اقدامات توبیخی استفاده شود.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.