06:55

1403/05/01

لزوم همکاری دستگاه‌های مختلف برای حل مشکلات پردیسان

امام‌جمعه پردیسان با بیان اینکه در منطقه پردیسان زحمات بسیاری کشیده شده است، گفت: متأسفانه پروژه‌های زمین‌مانده بسیاری در منطقه پردیسان وجود دارد که برای تکمیل آن‌ نیازمند اهتمام و همکاری مجموعه‌های مختلف هستیم.

به گزارش شهرپردیسان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدرضا حامدی در آئین رونمایی از پروژه‌های شهرداری قم در گام سوم اجرای طرح “قم در مسیر تحول” که در سالن جلسات شهرداری قم برگزار شد، با اشاره به فضیلت‌های ماه رجب و اعمال این ماه، اظهار کرد: همچنین در ایام پیروزی دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی هستیم که همه باید شکرگذار نعمت انقلاب اسلامی باشیم.

وی ادامه داد: نخستین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی به نام مقام معظم رهبری نام‌گذاری شده است که بهترین فرصت برای قدردانی از زحمات ایشان است.

امام‌جمعه پردیسان خاطرنشان کرد: طبق اعتراف و اذعان تمام کارشناسان دوست و دشمن، جایگاه و پیشرفتی که انقلاب اسلامی داشته است را مدیون رهبری توانمند ایشان هستیم.

وی با بیان اینکه در منطقه پردیسان زحمات بسیاری کشیده شده است، عنوان کرد: متأسفانه پروژه‌های زمین‌مانده بسیاری در منطقه پردیسان وجود دارد که برای تکمیل آن‌ نیازمند اهتمام و همکاری مجموعه‌های مختلف هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.