19:06

1403/04/05

مجتمع نانوایی در پردیسان قم احداث می‌شود

مدیرعامل سازمان میادین شهرداری قم گفت: یکی از درخواست‌های شهروندان منطقه پردیسان کمبود نانوایی در این منطقه است و به همین منظور برای رفع این مشکل، محیطی برای راه‌اندازی مجتمع نانوایی در بازار بزرگ همشهری 17 در نظر گرفته‌شده است.

به گزارش شهرپردیسان، محسن صادقی امینی با اشاره به اینکه کمبود نانوایی ازجمله مشکلات شهروندان در منطقه پردیسان است، اظهار داشت: دسترسی آسان مردم به نان باید از اولویت‌های تصمیم‌گیران باشد و عدالت در احداث نانوایی در مناطق مختلف ازجمله پردیسان نیز حائز اهمیت است.

وی افزود: باتوجه به گستردگی جغرافیایی و وجود شهرک‌های مسکونی به شکل پراکنده در این منطقه، کمبود نانوایی به‌عنوان یکی از نیازهای اساسی ساکنین، بیشتر احساس می‌شود که با احداث یک مجتمع نانوایی به متراژ 180 مترمربع در بازار همشهری 17 واقع در بلوار سلمان نبش کانال شاهد کاهش این کمبود خواهیم بود.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم در ادامه گفت: تلاش خواهیم کرد تا با همکاری کلیه سازمان‌ها و نهادهای متولی در سایر مناطق و میادین میوه و تره‌بار و مراکز تحت نظارت سازمان، جانمایی‌های لازم جهت احداث و راه‌اندازی نانوایی انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.