20:20

1403/04/05

نخستین مدرسه سرای ایرانی در پردیسان افتتاح شد

نخستین مدرسه از مجتمع آموزشی خیّری سرای ایرانی در پردیسان قم با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور افتتاح شد.

به گزارش شهرپردیسان به نقل از مهر، نخستین مدرسه از مجتمع آموزشی خیّری سرای ایرانی در پردیسان قم با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور افتتاح شد.

در این مراسم جمعی از مسوولان ملی و استانی و از جمله حجت الاسلام حامدی امام جمعه پردیسان و جمعی از خیرین مدرسه ساز حضور داشتند، یکی از خیرین نمونه مدرسه ساز با گرامیداشت یاد و نام حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار کرد: هر جا سخن از کار خیر و بویژه در عرصه مدرسه سازی است، نام و یاد حضرت صدیقه کبری (س) نیز در میان است.

ابوالفضل هندویان همچنین خطاب به داود منظور، معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور خاطر نشان کرد: اگر به مدارس قم توجه نشود، شاهد مدارس سه شیفته در قم خواهیم بود.

وی با تصریح بر اینکه خیرین مدرسه ساز در قم نسبت به دولت پیشتازترند، از دولت خواست همپای خیرین در همه زمینه ها و بویژه در عرصه ساخت فضاهای آموزشی فعال باشد.

گفتنی است نخستین مدرسه از چهار مدرسه خیری سرای ایرانی، با ۱۲ کلاس درس در زمینی به مساحت یک هزار و ۸۱۸ مترمربع در سه طبقه احداث و تحویل دانش آموزان عزیز متوسطه دوم ساکن پردیسان قم شده است.

این مدرسه همچنین دو کارگاه و آزمایشگاه، ۱۴ فضای اداری و جنبی و همچنین نمازخانه ای به مساحت ۲۳۵ مترمربع دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.