20:17

1403/04/05

نشست هم اندیشی جهادگران حوزوی با امام جمعه پردیسان برگزار شد

نشست هم اندیشی جهادگران حوزوی، مبلغین جهادی، فعالین عرصه های سازندگی، فرهنگی و اجتماعی با امام جمعه پردیسان در مصلی نماز جمعه این شهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری شهرپردیسان حجت الاسلام و المسلمین حامدی امام جمعه پردیسان در این نشست با قدردانی از فعالیت‌های جهادی مبلغان پردیسان گفت: کار جهادی کاری عاقلانه نیست بلکه کاری عاشقانه است و با عقل و بدون عشق نمی‌توان کار جهادی انجام داد.

وی حضور شیخ زکزاکی در ایران اسلامی را خیر مقدم گفت و بیان داشت: شیخ زکزاکی الگویی برای مبلغان جهادی هستند که با سفارش امام(ره) برای دعوت مردم نیجریه به اسلام رفتند و در یکی از فقیرترین کشورهای دنیا و با وجود موانع بسیار و بدون هیچ‌گونه کمک و حمایتی بیش از ۳۰ میلیون مسلمان شیعه تربیت کردند.

امام جمعه پردیسان ادامه داد: شش فرزند شیخ زکزاکی را شهید کردند و خواهرشان را در آتش سوزاندند ولی ایشان به راه خود ادامه دادند و امروز می‌بینیم گسترشی که حضرت امام (ره) وعده داده بودند در آفریقا اتفاق افتاده است.

وی در ادامه به تشریح اقدامات صورت گرفته در رفع مشکلات مبلغان جهادی پردیسان پرداخت.

گفتنی است، در ابتدای این نشست چند تن از طلاب جهادی پردیسان به بیان برخی مشکلات فعالیت‌های جهادی این منطقه پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.