05:40

1403/05/01

هزینه 640 میلیارد ریالی فضای سبز در پردیسان قم در سال جاری

هزینه نگهداری و توسعه فضای سبز منطقه پردیسان در سال جاری 640 میلیارد ریالی است.

به گزارش شهرپردیسان، توسعه فضای سبز در راستای تلطیف فضای شهری و افزایش نشاط در شهر از اولویت‌های مدیریت شهری در سال‌های گذشته بوده است و این اقدام تاکنون سبب آن شده که رقم رتبه سوم سرانه فضای سبز شهری را در بین شهرهای کشور داشته باشد.

منطقه هشت شهرداری قم نیز که عنوان سبزترین منطقه شهری قم با سرانه حدود 26 متری است، اقدامات ویژه‌ای برای توسعه و نگهداری فضای سبز از ابتدای سال جاری داشته است.

در این راستا در 9ماهه نخست سال جاری نزدیک به 16هزار نهال و همچنین 34 هزار گلدان درختچه و گل فصلی تهیه و در سطح منطقه هشت کاشت شده است.

برای این حجم از فعالیت‌ها بیش از 270 میلیارد ریال از بودجه 640میلیارد ریالی فضای سبز منطقه برای نگهداری فضای سبز هزینه می‌شود که در این زمینه از شهروندان تقاضا‌مندیم با توجه هزینه‌های بالای این موضوع با پرداخت به موقع عوارض نوسازی و نگهداری از فضاهای سبز یاری‌رسان مدیریت شهری باشند تا در هزینه‌ها در این خصوص صرفه‌جویی گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.