13:48

1403/02/03

پلیس جایگزین حمل خودروهای متخلف با جرثقیل را معرفی کرد

رئیس پلیس راهور از برنامه این پلیس در استفاده از “قفل چرخ” به جای انتقال خودروهای متخلف با استفاده از جرثقیل به پارکینگ خبر داد.

به گزارش شهرپردیسان، سردار کمال هادیانفر، رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی کشور با اشاره به برنامه پلیس راهور در استفاده از “قفل چرخ” به جای انتقال خودروها به پارکینگ به دلیل تخلفاتی همچون سدمعبر یا پارک ممنوع اظهار کرد: در تمام دنیا از قفل چرخ استفاده می‌شود و فقط در موارد امنیتی خاص، خودرو را با جرثقیل جابه‌جا می‌کنند.

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی کشور بیان کرد: ما خیلی دنبال افزایش جرثقیل برای حمل خودورهای متخلف به پارکینگ نیستیم و در پی استفاده از قفل چرخ هستیم؛ این پروژه را از حدود یک سال و نیم پیش دنبال کرده‌ایم و در این زمینه منتظر تولید داخلی هستیم.

رئیس پلیس راهور تصریح کرد: با استفاده از قفل چرخ، وسیله نقلیه دیگر قادر به حرکت نخواهد بود اما به طور مثال اگر یک خودرو را که پارک ممنوع کرده باشد، با جرثقیل به پارکینگ منتقل کنیم، این احتمال وجود دارد که چند ثانیه یا دقیقه بعد خودروی دیگر آنجا پارک و توقف کند.

وی استفاده از قفل چرخ و اجرای این طرح را بازدارنده دانست و متذکر شد: مردم نیز با اجرای این کار، ضمن کاهش هزینه‌هایشان، پول اضافی نخواهند داد.

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.