02:58

1403/03/29

کاشت ۲۴ هزار اصله درخت در پردیسان

شهر پردیسان/ شهردار منطقه هشت قم از کاشت ۲۴ هزار اصله درخت در پردیسان در سال ۹۷ خبر داد.

 به گزارش شهر پردیسان، ابوالفضل مستقیمی با اشاره به اقداماتی که شهرداری منطقه هشت برای آماده سازی این منطقه برای استقبال از نوروز انجام داده است اظهار کرد: شهرداری در طول سال اقدامات گسترده عمرانی، خدماتی، فرهنگی و… را انجام می‌دهد تا شهر همیشه آماده خدمت‌رسانی به مردم باشد.

وی با تأکید بر اینکه در آستانه نوروز فعالیت‌هایی با اولویت تأمین نظافت ویژه شهر و زیباسازی انجام شده است خاطرنشان کرد: در طول روزهای منتهی به نوروز رنگ‌آمیزی جداول و بهسازی سرویس‌های بهداشتی انجام شد.

شهردار منطقه هشت قم از کاشت ۲۴ هزار اصله درخت در پردیسان در سال ۹۷ خبر داد و افزود: همچنین بوستان‌های پردیسان و فضای سبز بررسی و بازکاشت صورت گرفت تا فضایی مطلوب و شاداب برای شهروندان و زائرین فراهم شود.

وی آماده باش تیم مدیریت شهری در منطقه هشت برای خدمت‌رسانی به زائرین را مورد توجه قرار داد و افزود: تا پایان نوروز با شیفت‌بندی که انجام شده آماده خدمت‌رسانی به زائرین هستیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.