00:06

1402/12/13

۱۲ هزار دستگاه ماشین لباسشویی احتکار شده در قم کشف شد

به گزارش شهرپردیسان، جانشین فرمانده انتظامی استان قم گفت: ۱۲ هزار و ۲۱۴ دستگاه ماشین لباسشویی احتکارشده در شهرک صنعتی شکوهیه این استان کشف شد.

سردار بهادر اسماعیلی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر احتکار ماشین لباسشویی در یک کارگاه سوله سازی به آدرس شهرک شکوهیه قم، بلافاصله مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان با هماهنگی مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: پس از بررسی میدانی صورت گرفته از کارگاه فوق، موضوع احتکار محرز و ۱۲ هزار و ۲۱۴ دستگاه ماشین لباسشویی با نشان های مختلف کشف و در ادامه نیز مدیرعامل شرکت جهت پاسخگویی و تحقیقات تکمیلی در پلیس امنیت اقتصادی استان حاضر شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم ارزش کالاهای کشف شده را به زعم کارشناسان بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال دانست و گفت: با همکاری کارشناسان اداره کل صمت استان انبار موصوف تا تعیین تکلیف نهایی پلمب و کالاها نیز امانت سپاری شد.

دستگیری ۵ حفار غیرمجاز و کشف کتاب و ابزارآلات رمالی 

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم همچنین گفت: با تلاش ماموران انتظامی پاسگاه لنگرود قم، پنج حفار غیر مجاز شناسایی و دستگیر شدند. 

اسماعیلی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر انجام حفاری غیرمجاز توسط پنج نفر برای پیدا کردن گنج در یکی از روستاهای حوزه استحفاظی پاسگاه انتظامی لنگرود، بلافاصله ماموران این پاسگاه جهت بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: در ادامه ضمن بررسی به عمل آمده و مشاهده حفاری صورت گرفته و حضور بیل مکانیکی، پنج تن از افراد حاضر دستگیر، به یگان منتقل و خودرو تیبا متعلق به آن ها توقیف شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم گفت: در بازرسی از خودروی توقیفی، ۲ قبضه سلاح سرد، پنج کتاب و تعدادی ابزار آلات رمالی کشف و در نهایت متهمان به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.

اسماعیلی ضمن قدردانی از شهروندان، میراث فرهنگی و تاریخی را شناسنامه و هویت کشور دانست و خاطرنشان کرد: پلیس همواره با عزمی راسخ با هرنوع تخلف برخورد کرده و فرصت سوء‌استفاده‌ به سودجویان را نخواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.