03:42

1403/04/26

اتمام عملیات عمرانی زمین ورزشی چندمنظوره روباز پردیسان قم

مدیر منطقه هشت شهرداری قم از اتمام عملیات عمرانی زمین ورزشی روباز در بوستان انقلاب پردیسان خبر داد.

به گزارش شهرپردیسان، محمدحسین علی‌اکبری با اشاره تأکیدات شهردار قم در خصوص اهمیت گسترش فضاهای ورزشی در سطح شهر اظهار داشت: افزایش سرانه مکان‌های ورزشی در سطح شهر یک ضرورت است که با توجه به بالا بودن جمعیت جوان در پردیسان این ضرورت در این منطقه دوچندان است.

وی ادامه داد: شهرداری منطقه با توجه به این مهم، در این راستا در سال گذشته مجتمع فرهنگی ورزشی چندمنظوره شهید ذوالفقاری را به مرحله بهره‌برداری رساند و در ابتدای سال جاری نیز زمین ورزشی روباز در بوستان انقلاب احداث‌شده است.

مدیر منطقه هشت شهرداری قم مساحت این زمین ورزشی را 1500مترمربع عنوان کرد و افزود: اجرای زیرسازی و بتن کف به مساحت 1500مترمربع، اجرای فنس کامل به مساحت 500 مترمربع و خط‌کشی و رنگ بتن به‌صورت تفکیکی ازجمله اقدامات شهرداری منطقه برای آماده‌سازی این زمین ورزشی است.

علی‌اکبری خاطرنشان کرد: این زمین ورزشی چندمنظوره است و برای ورزش‌هایی همچون فوتبال، والیبال، بسکتبال و بدمینتون طراحی‌شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرپردیسان به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی پردیسان و با هدف اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات این منطقه راه اندازی شده است. خواهشمندیم با عضویت در کانال ایتای شهرپردیسان ما را در پیگیری مشکلات این منطقه همراهی کنید.